Дитячий
садочок

У нашому навчанні ми використовуємо лише ігрові методики (анімовані біблійні історії, пісеньки, віршики, сюжетно-рольові ігри, творчі елементи, руханки). Завдяки тому, що наші уроки - це весела, цікава і, головне, різноманітна гра, Вашим діткам не буде нудно! А ще ми читаємо багато книжочок))

Підготовка
до школи

А ваші дітки вже готові йти до школи? Ми можемо допомогти ваші дитині до вступу у доросле самостійне життя школярика. З дітками будуть займатись підготовкою до шкільної програми: будуть вчитись писати і читати, вирізати, клеїти, співати і ще багато всього такого необхідного у школі.

Літній
табір

Кожного літа ми запрошуємо до нас команду американців. Вони проводять дитячий християнський табір. Табір відбувається англійською мовою. Наші волонтери перекладають діткам. Усі разом ми вивчаємо біблійні історії, ставимо сценки, співаємо, малюємо, готуємо, граємо та радіємо.

Спеціальні програми

Вивчення Англійської мови

Дітки дуже швидко втомлюються та втрачають увагу. Найкраще вони запам’ятовують у піснях, римівках, віршиках чи на цікавих ігрових заняттях. Саме за таким принципом Джоі будує свої заняття. Гра задіює активно уяву в дитини та пам’ять. При цьому у малюка буде поступово розвиватися логічне мисленя. Якщо потрібно пояснити якесь загальне положення чи поняття, тоді Джої використовує ілюстрації або показує приклад. Також на заняттях використовуються яскраві малюнки, картинки та тематичні предмети.

Вивчення Іспанської мови

На заняттях також використовуються різні відео-матеріали та аудіщ-матеріали. Дивлячись короткометражний мультфільм або історію, дошкільнята-малюки мимоволі запам’ятовують короткі фрази, а також поповнюють свій словниковий запас.Кожне заняття відповідає конкретній темі, яка вивчається протягом декількох занять. Головне завдання - зацікавити дітей, тому ми використовуємо багато методів для навчання. На заняттях ми звертаємо увагу на вимову вашої дитини.

Підготовка до школи

Для кого?

Вступ до школи є якісно новим етапом у житті дитини. Щоб допомогти вашим діткам впоратись із цим завданням, запрошуємо діток віком 5-6 років у Посмішку на підготовку.Завдання курсу: адаптація дітей до школи та навчального процесу; навчання основ читання, письма, математики; розвиток пам'яті, уваги, мислення; вивчення англійської мови. Усі заняття будовані в цікавій ігровій формі.

Що вивчаємо?

На занятях особливу увагу приділяємо:
-розвитоку пам'яті, уваги, уяви, мислення;
-навичкам писання (розвиток дрібної моторики руки);
-навичкам читання (вивчення букв, складів, правильна вимова звуків, формування грамотного і зв'язного мовлення);
-навичкам спілкування з однолітками і дорослими;
-розвитоку творчих здібностей (розвитоку креативного мислення та дрібної моторики руки);
-узагальнення набутих та формування нових знань;
-формуванню та корекції поведінкових навичок для легкої адаптації дитини в школі.