Наші вихователі

Еріка Татчин

Випускниця Українського Католицького Університету, мама двох донечок. Мріяла створити християнський садочок ще з шкільних років. До Посмішки Еріка працювала у садку св. Миколая вихователем у яслах та викладачем англійської мови.

Наталя Лозак

Творча особистість. Яка любить навчати дітей рисунку та живопису, грі на музичних іструментах та співів. Вона кожен день розвиває в дітей мистецький та творчий потенціал. Саме тому вас будуть тішити дітки приємними подаруночками, що вони самі зробили.

Дуван Варгас

Дуван приїхав з Колумбії восени 2016. У Львові він навчає іспанської дітей та дорослих, танцює сальсу та веде англомовне прославлення у християнській організації. В Колумбії Дуван викладав англійську в університеті столиці. З Дуваном ваш малюк буде співати іспанською.

Джоі Марасек

Джоі переїхав з Техасу декілька років тому. Він захоплюється фотографією та грою на гітарі. Має багатий досвід навчання англійської дітей різного віку. Швидко знаходить з дітьми спільну мову і одразу стає їхнім найкращим другом.

Леся Городиловська

Пані Леся завжди сповнена нових ідей та планів. З нею дітки вчаться акторської майстерності та правильному розвитку мовлення, бо вони постійно приймають участь у виставах.

«Пустіть дітей! Не бороніть їм приходити до мене, бо таких Царство Небесне»

(Мт. 19:13)